aotsuki ushio design no. 3 & xmas

29. december 2016 at 18:49 | lina. |  stufften bývalý design mi moc dlouho nevydržel teda.
nevermind. takhle to dopadne, když se rozhodnete
rewatchnout jedno z vašich nejoblibenějších anime.
ano, tím anime myslím ushio to tora.

» he is so freaking cute.

its not my fault, k? this anime is just too addictive.
zdravím vás pážata. rozhodla jsem se tenhle článek zakombinovat trochu s myšlenkami, co se nového vzhledu týče a co vše se událo v samotném čase vánočním. asi bych spíše začala s těmi vánocemi, jelikož bych po chvíli, jak se znám, zapomněla, co jsem chtěla vůbec napsat.

jak jsem v minulém článku naznačovala, co pro mě znamenalo peklo, tak bych na to chtěla navázat. takhle komplikované ráno jsem snad ještě neměla. s mýma friendama jsem měla domluvené, že si budeme ty dárečky, co jsme každé darovali, rozbalovat 24. a budeme si u toho "volat" přes skype i se zapnutou webkou, abychom byli svědky našich reákcí. avšak, když se řekne volat přes skype i s webkou, už jenom to do vás křičí, že to prostě nepůjde.

co tím vším chci říct. všichni jsme se tak sešli, jedna kamojda tam ještě řešila svůj skype, kde se nakonec přihlásila přes taťku, tak jsme se do toho dali. jak jsem psala. prostě to nešlo. vždycky se to povedlo jen třem a nakonec to dopadlo tak, že jsem si musela skype nainstalovat do mobilu a prostě jsme to nějak zvládli. bez webky. to nám ale stačilo.

a tak se naše rozbalování přesunulo z 11:00 na 12:30, ohoho. (možná přeháním.)

první na řadě jsem byla já, jelikož na mě mamka tlačila ať už konečně vypadnu domů. s holkama jsem si totiž volala u babičky o patro níž, kde jsem zdobila i stromeček a tak nějak jsem byla od rána pryč.

to, co mi holky darovali. bože. šlahlo to se mnou na zem. možná později přidám i fotky. od jedné z nich (denča), jsem dostala mé dlouhoočekáváné čtyři záložky do knížek, jí nakreslené, na kterých byli kaneki z tg, akashi z knb, hisoka z hxh a levi ze snk, kterého mi potom nakreslila i na větší formát a k tomu jsem dostala fucking kagamiho necklace! to všechno bylo naprosto awsum. dále jsem dostala od druhé (pogo), triko s camp half-blood (percy jackson), shit i almost cried. a nakonec, kk, to už jsem fakt brečela, protože tohle mě mrtě dostalo. myslela jsem, že chcípnu na místě, babička ze mě málem ohluchla, protože mi všechny tři (třetí je ady) darovali fucking awesome triko, na kterým byla hlava kanekiho a tam napsaný "ghouls are coming". ano. crossover tg a got. shit. nemohla jsem jim ani pořádně poděkovat, protože tohle vše mě strašně dostalo. boží. už v tu dobu jsem věděla, že ty vánoce budou bezkonkurenční.

potom jsem pro změnu málem ohluchla já, jelikož další na řadě byla ady, které jsme společně koupili povlak na polštář s naším bestovním anime, dgm. byla jsem ráda, že se ji to tak líbilo. poté dostala dres nekomy z haikyuu, od pogo, to taky málem nedala a už nevím, musím se zeptat. plakát se sebastianem z kuroshitsuji, který vypadal strašně pěkně, od denči.

dále na řadě byla pogo. té jsme koupili podložku pod myš s death note, ohoho a k tomu jsem ji koupila plakát s fairy tailem. dále už nevím, ale také z toho měla velkou radost.

a nakonec denča. denče jsem koupila a6kový skicák, který byl mrtě cute a její první výtvor v něm je victuri, potom jsme ji s pogo koupili lolita řetízek s rolničkou a myslím, že ještě něco, pogo ji za sebe dala klíčenku baymaxe a myslím, že dostala ještě něco od ady.


deku actually know how i felt.but i did it on the floor.
teď už všechno trošku zrychlím. po večeři šla mamka zabavit sestru, abychom s marťou (nevlastní taťka) provedli operaci ježíšek. šli jsme dolů k babičce, kde měla ségra dárky, donesli jsme je nahoru, dali pod stromek a klasicky zazvonili zvonečkem. ségra přiběhla, až málem zakopla a pustila se do toho. nebudu vypisovat, co vše dostala, to bych tu byla do dalšího rána. potom si rozbalila i mamka s marťou dárky. já jsem měla už dárky koupené předem, ale ježíšek mi přeci jen nadělil ještě jeden a to žehličku na vlasy, ohoho. byla jsem hodně ráda.

poté jsme se vydali k babičce a tam se to stalo. dárek díky kterému jsem málem dostala infarkt. ti nezbedníci mi darovali kytaru. KYTARU! myslela jsem, že umřu na místě, jelikož kytara, to je něco, co jsem si přála už hodně dlouho a teď se mi konečně splnil sen se na ten kouzelný nástroj naučit hrát. bude to sice dlouhá a obtížná cesta, ale výsledek stojí vždy za to.

to by bylo k vánocům vše, doufám, že jste neusnuli, protože hodně, písmen, slov.get ready. this time, ill write smth about my new design.

jak je už napsané nahoře, rozhodla jsem se zase podívat na ushio to tora, protože to anime mi prostě chybělo. rovnou jsem si k první sérii přidala i druhou, kterou jsem ještě neviděla a udělala jsem špatně, že jsem se do ní nedala dřív. protože to, co se mnou to anime udělalo, není možné. (zítra přibude review a opinion článek.). tak jsem prostě hned musela udělat nový shitty design. (všimli jste si toho velmi viditelnýho menu nahoře v tom tmavošedým proužku? heh, to mě nějak nevyšlo.)

nebudu tu nic o tom psát to si nechám na další článek, ale šlahnu sem nějaké gify.

tyhle prázdniny jsem tak nějak zařadila do týdne rewatchů, kromě arslan senki (další anime, na které přibude review a opinion), jsem se podívala tedy na ushio to tora, pustila jsem se do inuyashi, taková klasika, ani nevím, proč zrovna inuyasha, ale viděla jsem ho naposledy asi před pěti lety, možná ještě později a moc si z toho nic nepamatuji. a nakonec jsem chtěla ještě yu yu hakusho, což by u mě dělal čtvrtý rewatch, ale to bych už nestihla.

aneb, takhle u mě vypadají vánoční prázdniny + učení se hrát na kytaru.

to by bylo ke všemu tak vše.. lel.. děkuji za to, že jste vydrželi číst až sem. další bude tedy článek nebo dva s recenzí a názorem na anime ushio to tora a arslan senki. také dále plánuji článek, kde se asi hodně vypíšu, jelikož přichází silvestr a nový rok 2017. proto bych další příspěvek věnovala, co vše jsem udělala za tenhle rok a na co se v roce 2017 těším. takže vám přeji příjemný zbytek dne a zase zítra!

design previeweveryone just dont like ushios nose, but i think he looks super cute?mazen na kiken na
yatsura ga ai surya dotanba
dotanba shanai ka
mazeru na kiken no nengoro
...........
tsuzuki shiritai kai kono
monogatari wa
shuu gawari no kiseki
no shinwa.

 

Be the first one to judge this article.

Poll

navštěvuješ rád/a mou stránku?

ano.
ne.

Comments

1 WaclawW WaclawW | Email | Web | 29. april 2017 at 15:29 | React

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement