hiraeth. prologue

25. may 2017 at 14:47 | lina. |  hiraeth.


Výsledek obrázku pro taehyung blood gif


tenhle prolog slouží jako pevný bod pro to, co se stalo v minulosti, co se
stane v minulosti a co se bude dít v přítomnosti. minulost a přítomnost
budou v jednotllivých chapterech rozvinuté. první část příběhu se bude
odehrávat více v minulosti, která je rozdělena do dvou částí. první,
minulost před tímhle incidentem a druhá, po tomhle incidentě. když se
budeme blížit ke konci příběhu a k bodu, kde všechna minulost končí, vše
bude psáno tak, jak se vše odehrává v přítomnosti.

so, enjoy this shit chapter and see ya later. je to divný as fuck.

Nevěděl, co se děje. Nevěděl, co dělá. Nevěděl, kde je. A ani nevěděl, kdo je či kým je. Jediné, co se mu mihlo hlavou bylo, zab ho, zab ho, zab ho. Jakoby někdo ovládal jeho mysl. Jakoby někdo ovládal jeho tělo. I přes ženské výkřiky, které mu říkaly, ať přestane, ať toho nechá, bodal muže před sebou, kusem skla z roztřištěné lahve, který se mu vrýval do dlaně, jak ho pevně svíral. Znovu a znovu. Do toho a stejného místa. Zase a zase, jako šílený. Nevnímal křik, nevnímal, co dělá, nevnímal nic. Dokud však tělo bezvládně nekleslo k studené zemi a dokud se k němu jedna z jeho nejdůležitějších osob nerozběhla. Dokud se na něj nepodívala. Tolik opovržení, tolik smutku, tolik zášti. Nebo to byla jen jeho domněnka?


Nástroj s cinknutím dopadl na dlažbu. Ruce se mu začaly mírně třást. Zavrávoral, jeho záda narazila do stěny, po které se hned svezl dolů. Pohledem zabloudil na své dlaně, potřištěné čerstvě rudou krví. Nepřítomně si je prohlížel z každé strany. Když zvedl pohled a opakovaně zahlédl mužské tělo, ležící před ním, oči se mu rozšířily. Co jsem to udělal. Co jsem to udělal.


Dech s tepem se mu zrychlily. Srdce mu bušilo jako o závod. Cítil, jak se mu hrnou slané slzy do očí. Popadl se za své kaštanově hnědé vlasy, načež za ně silně zatahal, až ucítil prudkou bolest. Co jsem to udělal. Opakoval si ve své mysli, když se mu z hrdla draly hlasité výkřiky.


Už to nemohl dál vydržet. Nemohl tam být. Už dál ne.


Ztěží se postavil na nohy a naposledy prázdným pohledem zavadil o obě postavy před ním.


,,Mianhae, eomma." špitl skoro neslyšně, avšak osoba, ke které mluvil, ho zaslechla. ,,saranghae." vzlykl, popadl téměř prázdnou láhev s čistou vodou a rychlým krokem odcházel pryč.


,,Taehyu-" bylo vše, co se k němu doneslo, když vyběhl z hlavních dveří domu, ve kterém vyrůstal, ve kterém vše začalo a zároveň skončilo.


Běžel, co mu nohy stačily. Neohlížel se. Slzy mu mlžily zrak, dech mu docházel, ale běžel dál. Nevědomky se octl před schátralou budovou, jež považoval, společně se svými bratry, za své útočiště. Vyčerpáním vešel dovnitř, kde se svezl na zem. Zády se opřel o kus zříceného stropu a otevřel láhev, kterou měl při sobě po celou cestu. Zbylým obsahem si očistil každé zakoutí svých dlaní, načež plast hrubě zahodil na protější stranu prostoru, kde se nacházel.


Sklopil hlavu a lokty se opřel o svá pokrčená kolena. Co jsem to udělal. Ta a samá výčitka se objevovala v jeho mysli, až ho doháněla k šílenství. Hlasitě zavrčel, zatnul ruku v pěst a vší silou s ní bouchl do zříceniny, o kterou se opíral. Bouchal a bouchal dokud mu klouby nezačaly krvácet. Sípavě zaklel a cítil, jak se slzy opakovaně derou do jeho očí.


Rukou zašmátral v kapse své kožené bundy, ze které vytáhl svůj mobil. V telefonních kontaktech našel osobu, které, v téhle situaci, důvěřoval nejvíce. Přitiskl si přístroj k uchu a čekal.


,,Yoboseyo?" ozval se z druhé strany mladý mužský hlas.


,,Hyung?" hlas měl slabý a ochraptělý, ,,já.. potřebuji tě vidět."


,,Tae, co se stalo?" když zaslechl ta slova, vydral se mu z úst mučivý vzlyk a kolena si přitáhl více k sobě. ,,Hey! Tae-!"


,,Hyung.. já.. já udělal něco, co jsem neměl."

congratulations. you made it. you dokončit read tohle shit.

pokračuj na první chapter.

......
© LINA
HIRAETH PROLOGUE

「#REALLYSHORT 」
「#STARTED: 7th March 2017 」
「#ENDED: ongoing 」mianhae - omlouvám se
eomma - máma
saranghae - miluju tě
yoboseyo - haló? (korejský pozdrav přes mobil)
hyung - mladší kluci tak volají na starší, ke kterým mají větší vztah
.
 

1 person judged this article.

Comments

1 NaTyy NaTyy | Web | 25. may 2017 at 14:51 | React

Máš to tu hezké :) akorát ten text je opravdu maličký :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama